Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java 2 SE Runtime

Mám problém. Abych se dostal do internetového bankovnictví, tak potřebujinainstalovat J2SE Runtime, ale pokaždé instalace skončí s chybou Eror 1722 a konec. Nevím proč tak je a jak to řešit. Zkoušel jsem i starší verze a u všech to píše.
Pokžaddé provedu kompletní odinstalaci a zase instalaci, tak už opravdu nevím v čem je probém.
Nevítě někdo jat to řešeit nebo máte stejnou zkušenost?

Už jsem to testoval. Tuto verzi se mi podařilo nainstalovat. Ale bohužel stále nemůžu nainstalovat novější verzi, která je požadovaná pro i-bankovnictví :-(
Dík za radu. Ale stále mám problém s verzi na kterou jsem se původně dotazoval.

A není to tím že daná banka požaduje javu od Microsoftu ? Ten ji musel přestat dodávat ale jedna banka donedávna jela jen pokud se použila java od microsoftu. název si nejsem jistý řešil to kolega ale tipuju na komerčku /tu vytunelovanou/.Zkus si to ověřit telefonem do banky.