Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soft odstavil zvuk

Instaloval som soft s nazvom Retina a pocuval pri tom Mp3. Ta instalacia sa spravala cudne, napr akokeby na paru minut zamrzla a pod. ALe uspesne sa dokoncila no niekde v strede instalcie mp3 prestala hrat. Tak som resetol PC , preinstaloval ovladace ku zvukovke a stale nic.. Zvuk nehraje i ked je vsetko na maxime, skusal som sluchadla (predny jack na case), repro (zadny jack) a stale nejde... pri starte WInu hlasi ze nejaky modul nemoze najst...
co to mohlo odpisat ?

hmm takze asi druha alebo tretia reinstalacia ovladacov pomohla ]:) ... to vzdy vyriesim problem ked napisem na poradnu a zrazu vsetko ide... ::)
este musim napisat ze preco zvukovka v booku COnexant (vyrabaju prevazne modemy) hra tak potichu oproti desktopom.. proste na maximalnej hlasitosti na sluchatkach alebo repro pocuj skoro pre mna ako sepot :) a na PC dam vsetko na MAx tak nevydrzim, lebo by mi praskli bubienky

kua, zapnem dnes pocitac a zase tie Hlasky pri starte a zvuk nejde..

Názov okna: Start Service
Databáze se službou je zamčena.

Start Service
San´t start Kernel Mode Driver Service

Error
Can not load EIO.DLL

tu nejaky francuzsky typek asi ma podobny problem jak ja, dokonca mam aj podobnu grafiku Asus N6600TD 128mb a pouzivam ku nej SmartDoctor ako on... ako to spolu suvisi ak po nainstalovani Retiny (skor Retardiny) to zacalo blbnut ?

http://forum.hardware.fr/hardwarefr/Hardware/Bug-sm artdoctor-ASUS-6800GE-sujet-646288-3.htm