Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na úpravu zvuku u videa?

dobry den
prosim Vás, poznáte nejaký dobrý program který umožňuje úpravu zvuku u videa? čistení, vyladení - zrnení zvuku atd... díky...
prosim keby nekdo neco , tak: dusko69@post.sk

diky diky :-D:-D:-D

[mod]Změna nadpisu, původně pouze zvuk u videa. Prosím tazatele, aby nadpisy psali výstižněji. Děkuji. (anarchist)[/mod]

No, neviem co to je zrnenie zvuku, myslis sum?
Priamo vo videu asi nijak, ale napr. programom virtualdub alebo virtualdubmod si vies vytiahnut zvuk z videa napr. do wav, upravis si to v nejakom wav editore, co ja viem napr. audacity (nerobim s nim takze neviem co vsetko v tom je, ale je freeware a udajne dobry), a potom zas virtualdubom spojis upraveny wav s videom.
Linky na programy najdes cez www.google.com