BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Neumím si představit, k čemu bych to použil.
Nicméně odpověď zde: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum =5&topic=97982
Nejsem v tom kovaný a vůbec nechápu proč to je tak složitě. Proč má něco absolutní pozici a minusový margin? Proč to tedy (když už absolutně pozicovat) není na té pozici -350?
Proč to není třeba
Myslím si, že to bude něco jako tohle
validni
To cos napsal nefunguje v IE9
Musíš změnit Doctype.
A máš špatně umístěný/uzavřený div. Těch chyb je tam více.
Jo už to funguje.
Ale ne uplně. Chci mít position: fixed;
Ten div má sloužit k dynamickému zobrazování pdf dokumentů.
A když nastavim fixed, tak se zarovná vlevo.
Já to napsal jen tak z hlavy, netestoval jsem a ani nevím, čeho chceš docílit. 4ervený div bych dal jak jsem psal, tlačítka do dalšího divu a abs. pozici dal jim (třeba).
Grrr.
To chci tak moc? Celé to mám naprogramované a má to skončit na tom, že nevíte jak napozicovat absolute DIV doprostřed stránky? 
Já bych se s tím nepáral a udělal to nějak takto
Máš tam také spoustu jiných chyb a třeba se ti něco pere.
Jsem tam odstranil chyby. </head> musíš mít až před <body>
Hele. Mě se jedná vlastně o to, aby se ten div zobrazil na aktuálním umístění libovolně dlouhé stránky.
Popíši přesně o co se mi jedná. Když si otevřeš hulána (myego.cz)
a klikneš kdekoliv ve stránce na fotku, tak se ti zobrazí div uprostřed stránky přímo na tvém umístění. Jedná se mi tedy o to, podchytit to, aby se div zobrazil na aktuální pozici a ne někde, kde ho nikdo nepostřehne.
To cos napsal teď mi nefunguje nikde.
Jo ten vopruz, co se dává na fotky. Na to jsou ke stažení hotové scripty. To ale asi musíš nadefinovat zindex, aby to vyskakovalo jako další vrstva nad vším dalším.
Zkus nějaký ten lighbox
lightbox2
Tady je něco podobného:
divboxes.php
Podle toho jsem to udělal, ale není to uprostřed.
Prosím vyšetřit.
Teď jdu na zprávy/kafe/film
"Prosím vyšetřit."
Co k tomu říct.
Hmmm, možná bys mohl dát alespoň na Chamurapiho a opravdit si ten Doctype, pročti si to proboha.
Upravil jsem to na:
<style type="text/css">
#pdfviewerContainer {
position: fixed;
width: 400x;
height: 200px;
top: 50%;
left: 50%;
margin-left: -200px;
margin-top: -100px;
background-color: red;
z-index: 1; }
</style>
Pozor ještě jak nastavuješ vložený iframe(width, height).
Odzkoušeno bez JS.
Hraj si
highslide.com