Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladačů k WinXP Acer one

Dříve poškozené win jsem nedokázal opravit.

Rozhodl jsem se pro novou instalaci.
S pomocí externí cd mechaniky udělám typickou instalaci z originál cd WinXp home sp3.
potud OK.

Na nb je nápis Acer One a zespodu D250
Na webu acer si vyberu netbook, Acer One, AOD250 a postahuji ovladače pro winXP.
Pokusím se jako první nainstalovcat chipset. Po restartu modrá obrazovka a to všude - i v nouzovém režimu.
Zkoušel jsem 2x . Není to náhoda, skutečně se to tak chová.
Pak jsem aktualizoval BIOS z původní verze 1.22 ( 2009 ) na 1.29.
Po nové instalaci Win a ovladačů chipsetu stejný stav.
Pak jsem to nainstaloval bez ovladačů chipsetu. Zdá se že to jede, jen zvuk je jakýsi chrchlavý. Co s tím. Už mě to nebaví a kdyby to nebyl příbuzný mého šéfa, už bych to doma neměl.
Jestli se dobře pamatuji, tak chipset základní desky má označení i945mobil ( asi není úplně přesné ). Intel má na stránkách jakýsi sw pro identifikaci chipsetu, ale na tomto mb Acer je zmatený a nedozvím se nic.

Kdybych nějak zprovoznil ten zvuk, tak už si to troufám dát z z ruky jako fungující.

Ahoj Envy,

já teď napíšu něco divnýho, za co mě zkušení ukamenují.

Mě se to s tím zvukem nepodařilo. Už jsem se na to vykašlal, jen jsem to víc jak 24 hodin nechal zapnuté a ony se postupně stahovaly MS aktualizace. Bylo to na několik restartů. Pak jsem to cvičně zkusil a zvuk jel dobře. Naprosto nechápu.

Aktualizacie su od toho ze riesia problemy ktore spachal nejaky MS programator a ovladace predpokladaju aktualny stav. Ja pokladam sa za samozrejmeost mat v prvom rade aktualizovany Win, a ne ze necham to 24h ale spustim tie aktualizacie rucne ako prvu vec po instalacii Win. Ano je to na dlho, nejake 2hodinky, proste MS.