Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno redakcny system RELOADCMS

tento system nepotrebuje mysql kniznicu, proste sa stiahne, rozpakuje a moze sa pouzivat s tym,ze sa zaregistruje uzivatel admin, ktory spravuje cely system.
Na pocitaci mi slape ako hodinky, mam nainstalovany easyphp, no ked tento redakcny system prekopcim na stranku, nemozem vytvorit ucet admin. Vypisuje toto:

Warning: fopen(./content/users/admin.lock) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 138

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 138

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 138

Warning: fopen(./content/users/admin) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 139

Mozete mi poradit, akym sposobom by som mohol vytvorit ucet. /skusal som ho vytvorit na kompe a potom prekopirovat na hosting, no nefunguje ani tak/

vopred dik, mimochodom hosting mam u DATOVECENTRUM

takze nastali dalsie problemi 3-[ , uspesne som sa prihlasil ako admin, no ked chcem hocico zmenit, pridad, odobrat, atd. tak vypisuje podobne chyby ako napr...

Warning: fopen(./config/navigation.ini) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 139

please heeelp :.(

Prosimta ak a)nevies anglicky a b)nevies php tak sa prepana nesnaz robit nieco v php, alebo skus si najprv chybovu hlasku prelozit nejakym translatorom alebo slovnikom. Chybove hlasky nie su nahodna splet znakov, ale kupodivu je v chybovej hlaske napisana odpoved na vsetky tvoje otazky.

Myslel som to, ze hlaska "Maximum execution time of 5 seconds exceeded in ...php on line 138" je uplne jasna, neviem co k tomu chces radit. A este ani sem nedas ten riadok na ktorom to vznikne (alebo usek kodu), to mame teraz vsetci zobrat vestecku gulu a vyvestit si co mas v tom php na riadku 138?

celkom nerozumiem jazyku tvojho kmena, musis mi odpustit moju nevedomost.....
alebo poviem to inak chybove hlasky som cital, navod v tom subore som cital, no nejak som to nevedel ,,opravit,, tak si dovolila moja malickost dat na toto miesto tento moj bezvyznamny a primitivny problem.
uznavam vase pripomienky na tuto temu, ale okrem toho, ze mam citat, mi vasa velkomoznost nic neporadila...:-x

No prave ze tie chybove hlasky si necital :-) alebo si ich necital poriadne, alebo si ich ani nechcel pochopit. Sam vidis ze ti nikto iny uz nemal chut na to odpovedat. Staci pozorne citat a nabuduce nestravis 3hodiny riesenim takejto malichernosti ale precitas si za 10 sekund chyb. hlasku a o dalsich 10sekund opravis co bolo zle.

P.S. Ak stale nechapes o com hovorim:
fopen(./content/users/admin.lock) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied

P.S.2. a ak nechapes preco som ti to napisal, tak vedz ze som ta chcel niecomu naucit, aby si vedel riesit problemy samostatne, myslis ze z toho nieco mam ja? Jediny kto tu z toho co pisem nieco moze mat, si ty. Ci si z toho nieco do buducnosti vezmes alebo nie ma uz nezaujima.

• Prvé čo musíte urobiť je nahrať súbory ReloadCMS na server. Dôležité je aby server podporoval jazyk PHP. Po nahratí súborov na server je dôležité (v prípade že server je na báze Linux, Unix, BSD) nastaviť prístupové práva k súborom.
• Nastavte práva k súborom na 0777 pre adresáre ‘ config ‘ a ‘ content ‘. Teraz napíšte do vášho prehliadača adresu vašich stránok. Ak sa vám nezobrazili žiadne chybové správy, všetko je v poriadku.
• ak ste všetko urobili správne podľa tohoto popisu a napriek tomu sa objavili nejaké chyby - bezprostredne o tom informujte vývojárov tohto systému o nefunkčnosti reloadcms.
Dajte mi vediet na ivar@ivaro.sk, pozriet ivar.php5.sk