Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno redakcny system RELOADCMS

tento system nepotrebuje mysql kniznicu, proste sa stiahne, rozpakuje a moze sa pouzivat s tym,ze sa zaregistruje uzivatel admin, ktory spravuje cely system.
Na pocitaci mi slape ako hodinky, mam nainstalovany easyphp, no ked tento redakcny system prekopcim na stranku, nemozem vytvorit ucet admin. Vypisuje toto:

Warning: fopen(./content/users/admin.lock) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 138

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 138

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 138

Warning: fopen(./content/users/admin) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /domains1/nh477700/public/www_root/modules/system/ filesystem.php on line 139

Mozete mi poradit, akym sposobom by som mohol vytvorit ucet. /skusal som ho vytvorit na kompe a potom prekopirovat na hosting, no nefunguje ani tak/

vopred dik, mimochodom hosting mam u DATOVECENTRUM

• Prvé čo musíte urobiť je nahrať súbory ReloadCMS na server. Dôležité je aby server podporoval jazyk PHP. Po nahratí súborov na server je dôležité (v prípade že server je na báze Linux, Unix, BSD) nastaviť prístupové práva k súborom.
• Nastavte práva k súborom na 0777 pre adresáre ‘ config ‘ a ‘ content ‘. Teraz napíšte do vášho prehliadača adresu vašich stránok. Ak sa vám nezobrazili žiadne chybové správy, všetko je v poriadku.
• ak ste všetko urobili správne podľa tohoto popisu a napriek tomu sa objavili nejaké chyby - bezprostredne o tom informujte vývojárov tohto systému o nefunkčnosti reloadcms.
Dajte mi vediet na ivar@ivaro.sk, pozriet ivar.php5.sk