Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera DCS 932l - nejde když je připojena na wifi

Mám problém, že mi nejde bezdrátově připojit kamera D-Link DCS 932L.

Kamera je nastavená a když je připojená kabelem, tak vše funguje - přes Mydllink se připojím jak z jiného počítače, tak z Androidu.

Problém nastane, když kameru odpojím od kabelu a zkouším to bezdrátově - v tomhle případě jakmile se má kamera připojovat, tak se ztrácí WIFI signál i k notebooku a přestane funkovat i toto připojení. Po vypojení kamery od zdroje, wifi na notebooku opět jede.

jak jsem připojen - Anténa na střeše - kabelem k Ubi poe 15-8 - kabelem k Edimax BR 6204Wg - odtud jde signál bezdrátově. Signál bezdrátu funguje na mobilech, PS3, 2x notebook.

manuál ke kameře mám a všechny možné rady už jsem zkoušel.

Dostanu se do nastavení Edimaxu i kamery bez problému.

Už jsem zkoušel dle rad z D-linku v Edimaxu povolovat Virtual server a port 80, zkoušel jsem i 81,82,8001, ale nic nepomáhá....

Prosím o radu...

Předem díky

tak kamera funguje - jen to chtělo změnit nastavní u šifrování bezdrátu

Jen máš ještě další menší problém - kamera jako pohybové čidlo reaguje naprosto bez problému a posílá snímky, tak jak má. Ale když se chci podívat přes aplikaci v PC nabo Androidu, tak je kamera offline. Ale reakce na pohyb a zasílání snímků funguje. Nevíte kde může být chyba ?