Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím, jak vyřešit problém (startuprepair offline)

Zdravím. Dnes se mi stala poměrněě hrozivá nepříjemnost. Při zapínání PC se mi objevilo, že v počítači jsou softwarové chyby a systém si je sám opraví a vrátí počítač do doby, kdy vše bylo v pořádku. Tato akce trvala několik minut,. Přinejmenším 10. Poté to vyplivlo tuto tabulku:
full
Omlouvám se, že to není PrintScree, ale nevěděl jsem, zda-li se pak PC nerestartuje.
KDyž jsem klikl na Dokončit, počítač se regulerně vypl. Tudíž jsem ho znovu zapl. Načítání trvalo o poznání déle A stále to psalo že některé programy byly ukončeny, jelikož nepracují správně. Proto mám dotaz. Co s tím? Přeinstalovat Windowsy postačí? Mám je necelé 2 roky od koupě neměněné. Nebo mám odnést do opravy, jelikož je něco s grafikou, atd atd? (PC je v záruce do října)
Malé změny v chodu jsem už zaznamenal v dřívější době. Při sledování videa na Yt video i zvuk běžel, avšak do půlky videa se přesouvalo to,co tam být nemá a když jsem po tom přejel myší a klikal, mizelo to. Kdyby se to stalo jednou, fajn. Ale stávalo se to téměř u každého videa. Zase při sledování seriálu na internetu mi video jelo ve fullscfreenu v pořádku. Avšak když jsem video změnšil do normální velikosti na stránce, video se zastavilo a obraz se přetočil do minulosti a v takto zmenšené verzi ani nešlo sputit. Snad vám to nějak pomůže při diagnostice mého problému. Díky Danny
Nestačilo by jen ve Správci zařízení aktualozovat ovladače? (Grafika, deska,...)
PC má Win 7
Bez_n_zvu.png
Změna předmětu, původně: Nevím, jak vyřešit problém (Kráťa)

update - restore - update ... trochu smutné čtení.
rozklikávat ty chyby a číst jejich obsah bude za tebe kdo?

Při zapínání PC se mi objevilo, že v počítači jsou softwarové chyby a systém si je sám opraví a vrátí počítač do doby

tak debilní chování systému je pro mě nepochopitelné - aby systém začal cosi kutit a neoznámil co a proč opravuje.
dal bych kontrolu disku "chkntfs /c c:" a restart, ověřil bych memtest z boot cd, ale jinak není důvod aby nějaké chyby samovolně vznikaly a systém je sám nějak opravoval.

přehrávání videa viz iq37.
po používáš za přehrávač a kodekové balíky? problém je jen s videem na netu, nebo i s filmy v pc?

Načítání trvalo o poznání déle A stále to psalo že některé programy byly ukončeny, jelikož nepracují správně.

co se ti spouští automaticky po startu za bordel a za viry, že nepracují správně? prošel sis někdy log z hijackthis? zakázal jsi blbosti co nepotřebuješ, odinstaloval jsi warez, shareware a jiné nesmysly?

chkntfs /c c: jsem udělal a memtest taky. "Při chkntfs /c c:" Problikla černá tabulka, podobná příkazovému řádku a nic se nedělo.
Kodekové balíky mám CCCP, které jsem instaloval kvůli GOMplayeru. Přehravače mám Mediaplayer a Gomplayer. Filmy v PC jsem nezkoušel. Žádné zde nemám. zbytečné stahovat, když mohu kouknout na netu. Takže jen filmy na internetu.

Používám Mozillu Firefox, antispyware jsem zkusil a nic nenašel.
Tyto programy mám po spuštění: qhuwe8gad

Zde je rozkliknuta kritická chyba v Systému: hi30xp6u9

sám vidíš, že výpis mscconfig stojí za prd. nevidíš ani celý název procesu, ani cestu na disk, ani spouštěcí místo v registrech, a ani výpis všech položek.
takže si stáhni codestuff starter, a zakaž všechno co sahá na net (a co se při vypínání nemusí včas ukončit). když nevíš, tak zakaž vše od fízlovacích firem. když chceš vidět který nepřítel naslouchá, stáhneš buď tcpview nebo spustíš příkaz:

netstat -abn

potom bych opatrně zrevidoval i ne-microsoftí služby (services), jestli tam nejsou blbosti. trpěnou výjimkou bývá antivir.
(antivir je jen pro zbabělce, my používáme process explorer)

Kodekové balíky mám CCCP, které jsem instaloval kvůli GOMplayeru

gom player si najde sám na netu nějaký chybějící mpeg nebo divx nebo co nemá v základu, cccp potřebuješ kvůli odpadu jako je mediaplayer. ale pokud nepřehráváš filmy z lokálu, jen flash z netu, nepotřebuješ žádný kodekový balík.

stále to psalo že některé programy byly ukončeny, jelikož nepracují správně

Možná by bylo dobré napsat, o které programy jde/šlo. S přehráváním videí je v poslední době stále víc problémů všeobecně a Youtube to přímo přivolává (zakázat HW akceleraci na videu a zrušit podporu HTML5 - hledej ve fóru).
Za aktualizaci ovladačů přece nic nedáš, tak pro to nezkusíš?