Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod Flash videa (stažený stream) do .avi

Chci převést do .XviD toto video :

__________________________________________________ ____________
Hlavní
Celý název a cesta : E:\Skoky vez-zeny ZDROJ.avi
Formát : Flash Video
Velikost souboru : 572 MiB
Duration/String : 1h 17mn
Celkový BitRate : 1 034 Kbps
_author : Česká televize
_copyright : Česká televize 2012
_presetname : Custom
_creationdate : Thu Aug 09 09:02:52 2012
_videodevice : Osprey-700 HD Video Device 1
_framerate : 25.000
_width : 1280.000
_height : 720.000
_videocodecid : avc1
_videodatarate : 3500.000
_avclevel : 31.000
_avcprofile : 66.000
_videokeyframe_frequency : 2.000
_audiodevice : SDI Input 1 (Osprey-700 HD 1)
_audiosamplerate : 48000.000
_audiochannels : 2.000
_audioinputvolume : 75.000
_audiocodecid : mp4a
_audiodatarate : 96.000

Video
Formát : AVC
Formát/ : Advanced Video Codec
Format_Profile : Baseline@L3.1
Format_Settings_CABAC/String : Ne
Format_Settings_RefFrames/String : 3 frame
CodecID : 7
Duration/String : 1h 17mn
BitRate_Nominal/String : 3 500 Kbps
Šířka : 1 280pixely
Výška : 720pixely
Poměr stran : 16:9
Frame rate : 25,000 fps
Standard : NTSC
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.152

Audio
Formát : AAC
Formát/ : Advanced Audio Codec
Format_Profile : LC
CodecID : 10
Duration/String : 1h 17mn
Kanál(y) : 2 kanály
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48,0 KHz
__________________________________________________ ________

1. - Format factory - po převodu je zvuk v pořádku,ale obraz zamrzá - nepoužitelné

2. - Avidemux po načtení videa hlásí -
,,Nenalezen audio dekodér pro tento soubor. Uložení souboru vytvoří špatný AVI soubor. Uložení zvuku bude fungovat.,,

OS = XP SP3, kodeky mám CCCP

Jelikož nechci nazdařbůh instalovat a testovat nové programy,prosím o radu.

loading...

to Niko Bellic :
Odkaz není,je to stream z OH z ČT stažený tímto -
youtube-downloader
Tady jsem kousek ustřižený FormatemFactory nahrál - snad je vše originál -

skoky-vez-avi

to MM. :
Nerozumím,jaký program mám od Nera,Burning rom ani Wave editor nemyslíš.

HW CD s nejakym cyberlink DVD playerom

Mám Winamp a VLC,ale ty s převodem do XviD nic společného nemají - snad.

to Kmochna :
S videi jsi mne kdysi naučil dost a za to Ti díky dodnes,tohle je první na čem jsem ztroskotal.

Zřejmě myslíš přehrávat to v PC na 17monitoru.
Ale já mám TV co hraje Xvid z flashky a nehučí mi větráky :-)
Jen tenhle převod ...

Takže Avidemux bez obtíží soubor importoval, ale každých cca 5 sekund dojde k výpadku několika (občas i desítek) snímků a dojde k rozhození synchronizace videa a zvuku. Video je zřejmě poškozené. Pokud uložím jen zvukovou stopu, má délku trvání jen 11:15 vs 20:20 u videa. Zhruba polovina materiálu tam prostě chybí. Můj závěr je takový, že s tím nic nenaděláš. Jedině se to pokusit stáhnout znovu z toho archivu.

základná chyba v konverzii toho videa vzniká v tom,že je to vide standartu NTSC a framerate je nastavená na 25 fps,tým vznikajú vypadnuté obrazové snímky-NTSC má fps 29,96 resp 30,nie 25,takže treba pri konverzii použiť buď inverse telecine filter/plugin/avisynth script,aôlebo video "prerobiť" do korektného PAL standartu,alebo stiahnuť/zohnať osprey HD software dekoder.....pokial si mal nainštalovaný CCCP kodekpack,podrobne prehliadni system a registre,či nebol doinštalovaný angelpotion kodek a morgan multimedia switcher,tie niesu kompatibilné s wxp a vyššie a spôsobujú obvykle kompletný alebo čiastočný kolaps registrácie systémových videokodekov/ds filtrov v systéme,doinštalovávať coreAVC/AAC filter k CCCP kodekpaku nemá žiadny význam,CCCP pôvodne bol postavený na cracknutej verzii CoreCodec.....