Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazaný správce

dostal se mi do rukou počítač který má ve win 7 smazaného administrátora, teď nedovolí žádné aplikaci zapsané v registrech spustit se a chce heslo správce nějaké ASP.NET Machine Account, víte co s tím? díky

podobných "ultimatebootcd" je víc, viz google.
v sekci passwords mají utility jako: Offline NT Password Changer, NTPWD, Active Password Changer (tuším měl nejjednodušší ovládání) - vynuluješ s nimi heslo nebo odemkneš zamčený účet.
pak je tam i Kon-Boot pro lámání hesla - nikdy jsem nepotřeboval.
účet aspnet je ti asi na nic, bude mít spešl práva.