Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký Android smartphone do 6K?

Zdarec,
rozhodl jsem se, že zahodím svou Nokii 6300 a koupím si chytřejší telefon. Vůbec se v tom ale nevyznám, takže prosím o radu zkušenější.

Moje požadavky:
- cena do 6K
- display alespň 4"
- možnost nabíjet přes USB (můj tablet to nemá a je to vopruz)
- rozumný foťák (v rámci možností mobilu)
- plnohodnotná GPS
- slot na microSD (podpora alespoň 16GB)
- USB host by byl fajn
- dvoujádro by bylo fajn
- FM rádio by bylo fajn

To bude snad vše. Je to reálné? Díky za každý tip!

Pokud platíš hotově, podíval bych se po nějakém telefonu z druhé ruky. Pokud má kompletní balení včetně dokladu o zaplacení a záruky, není se čeho bát. Běžně se dají sehnat zánovní i nové kousky, na kterých ušetříš 2000,- a jsi v jiné lize. Trval bych ale na osobním odběru, platbě při předání. Na host asi budeš muset zapomenout, já ho mám, vyzkoušel jsem jej a to je vše zatím jsem jej nepotřeboval.To jedině snad u tabletu. Při současné ceně paměťových karet můžeš mít v telefonu paměti habakuk, klávesnici si můžeš dát do telefonu i s háčky a používat myš u telefonu je na dvě věci.