Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Edimax AR - 7064+B

Zdravim
Zakoupil jsem Adsl router Edimax AR - 7064+B a nedaří se mi k němu připojit okolní počítače do internetu. V diagnostickém testu mi u dvou posledních položek vyhazuje chybu. Prosím o radu díky MAART

Proč by to sem měl tazatel psát, když na webu je toho o posledních dvou položkách fůra? Stačí použít Google a na dotaz "poslední dvě položky" se najde přes 600 výsledků, třeba tohle.
menuisx.htm

Píše se tam:

V okamžiku editace lze stiskem klávesy Menu uložit právě editovanou položku a přejít na další položku. Takto lze cyklicky přecházet mezi položkami Kombinace dnů v týdnu, Od času a Do času. Poslední dvě položky jsou typu Čas a jejich editace je shodná, jako editace položky typu Celé číslo. Zadané hodnoty ale musí tvořit platný čas ve tvaru HHMM.

Kraťo, vim ze se citis byt velice vtipny ;-) ...tazatel byl trochu strucny, nu coz ;-) ...ale mel puvodne na mysli, ze by s konkretnim HW mohl mit nekdo zkusenost. Shodou okolnosti jsem to s nim na dalku resil a zasadni problem je v tom, ze i kdyz probiha komunikace mezi jeho dvema PC prostrednictvim routeru a i kdyz router detekuje (ma spravne nastavene) ADSL pripojeni (je to ADSL router), tak se pres dotycny router neni schopen ani jeden PC dostat na internet. Router ma vzdalenou spravu pres HTTP (ma sitovou IP 192.168.16.1). Oba pripojene PC maji nastavenou IP adresu 192.168.16.70 a 71. Navod k routeru jsem hodil zde: index.htm (je tam i popis tech nastaveni pres webove rozhrani, kdyby to nekomu pomohlo v orientaci).