Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil s QWERTY klávesnicí (do 6000,-)

Zdravím,
Chci si koupit mobil s QWERTY klávesnicí mající wifi, GPS a pokud možno další vymoženosti( vymoženosti pro mě, kdo má zatím stařičkou docházející NOKII 3109c) jako čtení pdf, popř. office apod. Nevím, jestli za tuto cenu do 6000,- se dá sehnat v dnešní době na aplikace plynulý mobil, ale budu doufat. :D
Předem děkuji za odpovědi.

co se toho týče, není špatná nokia E5, E6, E72, etc. Všechno symbionti, nicméně je to systém starý, ale funkční. Pokud nejsi hračička, ale chceš aby to fungovalo, tak je to dobrá volba. Já svou e5 otestoval i na odolnost, pád z druhého patra na beton a cajk, malá oděrka:-)

je potřeba poznamenat, že to je především (chytrý) telefon, není to a nehraje si to na malé PDA s telefonními funkcemi (jako např. Android). Aplikace do toho instalovat jdou, ale primárně je to telefon, se vším podstatným (pro i proti) jako je výdrž vs. aplikační výkon apod.

Nicméně Symbian Belle a MS aplikace (případně alternativa od QuickOffice) pro MS dokumenty a PDF k němu jsou celkem použitelné.

Osobně používám několik málo aplikací - čtečku knih Mobireader, výše zmíněný office, Navigaci (tu pokládám za jednu z nejlepších), Opera Mobile, Best profiles (automatické nastavování vyzváněcích profilů), shakelight (baterka fungující na zatřesení mobilem), a callsafe (blokování dotykové obrazovky při telefonování - volám často tak, že držím telefon mezi hlavou a ramenem; navíc jsem levák a "netrefuju" uchem senzor)

No popravdě já spíše čekal, že to bude hlavně to PDA :D. Rád čtu knihy v .pdf nebo prozkoumávám mapu, kde co je anebo surfuji. Osobně nemám potřebu se vykecávat na socka. sítích nebo při telefonování, ale i přes to všechno tohle je ideální telefon na to ne( samozřejmě na čtení a surfování by asi byly lepší telefony bez qwerty klávesnice, ale ty nějak nemám rád)?

Presne tak, obcas take nakupuji dovoz EU, naposledy Lumii 710, rozdil ceny byl markantni, temer dva a pul tisice. Pri nakupu dovozovky je treba si par veci pohlidat, me zkusenosti jsou vesmes kladne.

Co se tyce mobilu s qwerty, podival bych se jeste na SonyEricsson Xperia Pro.