Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní přehrávání audio

Zdravím. Můžete mi prosím poradit, který audio přehrávač pro windows má nejkvalitnější zvuk? Zkoušel jsem Winamp s MAD pluginem, ale MAD plugin se již přestal vyvíjet. Foobar2000 se mi zamlouvá, ale rád si nechám doporučit nějaký další přehrávač.:-)Dále nevím v čem se liší výstupy Wave Out a Direct Sound, a který výstup je vhodnější použít na WinXP. Mockrát děkuji za odpovědi, případně odkazy!

Tak jsem dnes zkusil některé přehrávače, které mají mít udajně nejlepší zvuk a subjektivně se mi jako nejlepší jeví XMplay, velice čistý jasný zvuk. Podobně je na tom i VUplayer, který využívá stejný engine. Foobar2000 s resamplerem a asio pluginem zní také velice dobře. Apollo player přehrává mp3 s 24-bit výstupem, a zvuk je lepší než třeba u Winampu bez MAD pluginu. MediaMonkey s MAD pluginem je prakticky to samé jako Winamp a jako poslední mě zaujal přehrávač Tuniac, který hraje velice dobře bez jakýchkoliv pluginu. Takže XMplay se mi zdá jako naprostá špička a koho to zajímá at ho vyzkouší.;-)Kdo by měl ještě nějaký další tip sem s ním.:))