Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows live mail a nastavení IMAP - odeslaná pošta se nepřesune do složky

Ahoj mám windows live mail, jsem s tímto programem velmi spokojen, mám email na gmailu a tam vše funguje jak má, ale druhý email mám přes webhosting na station.cz a nemůžu nastavit aby mi imap fungoval jak měl. Nastavil jsem složky imap, všechny se mi synchronizují když například napíšu email přes webové rozhraní odešlu ho tak ho mám pak ve složce sent ve windows live mail, ale opačně mi to nefunguje, když napíšu email na live mail tak odeslaná pošta není nikde, tak je to se všemi složkami co tam mám. V nastavení Imap mám opsané složky, které mám na webu, ale přesto se to v pc prostě nepřesune do složky např odeslaná nebo koncepty, pokud tam nějakou zprávu přesunu ručně tak je i na serveru takže nastavení bude dobré, ale nemůžu najít nebo dělám něco špatně, kde mám nastavit aby odeslaná pošta se přesunula do složky odeslaná pošta a koncepty atd? Děkuju

Dobře, ale klient by tu odeslanou poštu měl uložit do nějaké složky na serveru ikdyby si ji měl vytvořit ne? Právě nevím kde se nastavuje to do které složky by měl email uložit, ale myslel jsem, že v tom nastavení imap, tam se ručně píšou složky, ty složky které tam byli napsané se vytvořili i na serveru, ale neukládá se do nich ni. Na serveru si nastavím ukládání odelané pošty, vyberu do jaké složky a funguje to, ale v pc poštovním klientovi ne...

ne nutně. IMAP je pouze přenosový protokol, tedy část složek, které vidíš na klientovi, může být čistě lokální. To, zda se synchronizují se serverem (a případně s jakým adresářem - a název lokální složky nemusí vůbec korespondovat s názvem vzdálené složky za IMAP službou) se nastavuje v rámci klienta a IMAP protokolu.

pozri nastavenia kont-vlastnosti,u niektorých zložiek je nutné manuálne nastaviť vo vlastnostich konkrétneho konta bod "Show Messages:" na "All messages on POP/IMAP server",takisto si pozri podmienky mailu na station.cz,niektorí poskytovatelia si synchronizáciu cez POP/IMAP zaradili medzi platené "extra" služby,takže v default nastaveniach nieje možná synchronizácia zložiek/názvy,obsah/ medzi mail serverom a počítačom....