Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error - modrá obrazovka

Zdravím. Mohl by mi někdo poradit co s tím? (obrázek)

Bylo mi řečeno, že mám zkusit najet do biosu a dát základní nastavení, že se mi moc namáhá RAMka a tím pádem mi to vyhazuje tento error.
Pokud je ta rada dobrá, prosím o nějaký návod, jsem lajk. (ani nevím co je bios)

Nebo pomůže jen přeinstalovat celý windows?

OS Windows 7...

(ani nevím co je bios)

Zavolej k tomu někoho, kdo je to slovo schopný alespoň vygúglovat. Jinak - směr servis.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/ha rdware/ff558949%28v=vs.85%29.aspx

ten ms odkaz - zakázal jsi v pc firewire, pokud bylo ve správci zařízení?

Známá mi ještě řekla, že by to mohlo být monitorem, dělá problémy, jako že se vypíná, padá driver a tak.

dělá si z tebe prdel, monitor nemá driver.
chyby uvidíš přece v prohlížeči událostí - eventvwr.msc

Mohlo by to být zastaralými drivery?

viz první odkaz, nebo ten eventlog.

BTW. ked chces tak pozri si pravy klik na tentopocitac - spravovat, spravca zariadeni, a rozklikaj si to tam ci tam nebudes mat radic rozhrania 1394 alebo firewire, ak ano tak pravy klik zakazat.

Tvoj problem ale najskor suvisi s tou grafikou a vypadkami obrazu, a konkretne to ale najskor bude hardwarova zavada na grafickej karte alebo v zdroji v PC. Ovladace grafiky mozes skusit preinstalovat, je k stiahnutiu na webe vyrobcu grafiky