Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mapy

na stánkach Seznamu v rubrice Mapy se mi nezobrazuji pře net ani letecké ani normálni mapy. Vždy se načte jen část a dole v liště se zobrazí /hotovo/Je to chyba v nastavení IE ? Mám připojení internet expres od telekomu rychlost 512kb/s,LCD Fujitsu Siemens P19-2 zapojen analog a kartu NVIDIA Ge Force FX 5500 rozlišení 1280na980 pixelu. Děkuji.

vymaz dočasných souborů ani cookies nepomohlo,proto jsem nainstaloval Firefox a vše šlape jak má.Z LCD monitorem Fuitsu Siemens P19-2 jsem spokojeny no je to prostě něco jiného než můj starý 15"monitor se zvlněnym obrazem.je dobrý na přehraváni videa a synové na něm hrají bez problému i hry.