Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký máte názor na tuto sestavu?

Zdravím, sestavil jsem bratrovi návrh sestavy za 20.500Kč (víc by to přesáhnout nemělo).
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0WXU0 10TUO031LIL0116NT011KB101125D011KPI0119JQ0111WD011 PMD011DM401

Máte nějaké Návrhy, připomínky a rady?

Děkuji ;)

Doteď jsem podporoval VelociRaptor a stále si za ním stojím s OCZ Vertex SSD jsem měl špatné zkušenosti a od této značky už v životě nic nepořídím, je ale na čase dát tomu druhou šanci a dle mého sledování je Crucial M4 nejlepší možná volba v rozmezí finančního limitu 2.000 - 2.800 Kč.

Deska změněna na tu, co doporučil M-Pol
GTX660 se mi nelíbí, je drahá a HD7850 za 4000Kč je podle mě lepší volba.
Procesor bych nechal jak je, protože ten který nabízíš ty je zmetek s nefunknčím grafickým jádrem. Je ohavnost prodávat něco, co neprošlo testy. Vypnout to a do názvu dopsat P...

Já bych měl možná odpověď na tvou otázku "Proč nestojí tak o litr míň" :D
Možná to bude proto, že Intel HD Graphic je takovej šmejd, že se nedá finančně lépe ohodnotit ;)

Jelikož budu objednávat až příští týden, tak mám dostatek času to promyslet.
Navrhl jsem ještě jednu sestavu s procesorem AMD + HD7870 Ghz edition

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_17FF0 11HIW011K4Z0111WD011DM4010TUO03125F011KB1010WXU011 9JQ010U7101

Co na ní říkáte? Zajímalo by mě např, jestli Grafická karta dokáže pracovat na 100% s tímto Phenomem.
Co se SSD týče, ten bych si vzal pro sebe a do tohoto PC přijde jeden z mých dvou VR 250GB

Pravda jest :-) Vezmu asi tu poslední mou, je tam o trochu lepší deska, jen vyměním ještě disk za 1TB místo 500GB a doma tam pak hodím jeden VR250GB.

Každopádně všem děkuji