Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon nefunguje

cafec, prosil bych pomoct s mim uz celkem dlouhodobym problemem.
k věci, mam Win XP pro - SP1 , zvukovku realtek AC'97 Audio , ovladač podepsanej, radne nainstalovanej a povolenej
zvuk ze sluchatek slisim, ale zadnej zvuk mikrofon nesníma at v nastavení nebo v na to určenejch programech.
skousel sem ruzny mikrofony takze poskozenej urcite neni. Asi měsic zpet to fungovalo vše v pořádku , takže počítač vše podporuje. Ovladače sem skoušel přeinstalovat ale nepomohlo, možna sem i našel špatný, nevim. Tim sem vycerpal vsechny mi skušenosti aby šel, takže nevidim žadnej duvod proc nejde mozna neco objevite vy.
Ztlumenej neni a zapojenej je taky spravně kdyby bylo třeba je to "genius HS-02B stereo classic headset"
PS: počitač hlasí že zařízeni pracuje správně a v napovedě o nahravaní taky nic nepisou, snad sem to popsal stručně. Děkuju za odpoved at uz pomuze nebo ne 8-)

A ked si spustis mixer, a tam v menu nemas volbu ze nastavenia pre prehravanie, alebo nastavenia pre nahravanie? Ak ano tak zvol si nastavenia pre nahravanie a vyber si tam ze mikrofon, a nie napr. line-in.

Inac ako uz pisali vyssie musis hladat to spravne nastavenie :-) Pozri si navod k doske tam to byva tiez popisane.

rozumim co mysliš, ale tohle nastaveni mi v počitači chybý... umim si prošmejdit compa 100% je to smazany. skoušim všude možne najit tyhle programy co to natavujou ale nemuzu sehnat..
popripade jestli to mas , jak se menuje ten exe soubor abych se podival jestli to nemam na jinim HDD nebo ke tažení...

Nemas ani mixer, alebo co ak spustis mixer, tak ake polozky mas v jeho menu? :-)Skor by som povedal ze potrebujes nieco odinstalovat (napr. ten soundman, nemas ho v pridat-ubrat programy?), nainstalovat ti musi stacit ovladace zvukovky, zo stranok vyrobcu motherboardu alebo z CD k MB (ziadne ine).

P.S. ak ten soundman patri k ovladacom tak ho neodinstalovavaj. Resp. mozes skusit odinstalovat ovladace (ak su v pridat-ubrat programy), odstranit zvukovku zo spravcu zariadeni, restart, nainstalit spravne ovladace napr. z CD k doske.
Nemas na CD k doske nejaku specialnu utilitu? Strc do PC CD co bolo k doske a kukni sa tam. Navod k doske si pozrel?