Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozliseni asus VH222T

nevedel sem jestli to mam dat to herni poradny nebo tady doufam ze sem se nesplet

chtel bych se zeptat jestli muzu docilit vetsiho rozliseni pri hrach nez 1280x1024 aniz by byl obraz tak stlaceny pri hrach mam namysli treba League of Legends. Kdyz mam ten novy HW tak bych chtel i vetsi rozliseni vyuzit . dekuji za kazdou radu

edit: tady je http://www.asus.com/Display/LCD_Monitors/VH222T/#o verview

Neviem nakolko to je aktualne info, ale podla vsetkeho Riot uzamkli pomery stran v tej hre, aby zevraj uzivatelia sirokouhlych monitorov nemali vyhodu nad uzivatelmi 4:3 monitorov, preto je v tej hre k dispozicii len 4:3 rozlisenia.

EDIT: robi to aj u inych hier? pokial ano, u ktorych?

neni je cely ale jak kdyby takovy namackany treba kulate ikony nejsou kulate ale elipsovite no vyresilo se to i v lolku kdyz sem na monitoru v nastaveni dal aspect z Full na 4:3 :S ale i tak mne to nebavi furt prehazovat protoze pri nekterych hrach nepouzivam jak vy rikate "fůl hůl"