Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení hlasové schránky - problém

Ahoj. Mám problém se zušením hlasovové schránku u T-mobile. Zavolám na tel 4603 a jedu podle návodu:

3 - nastavení služeb
3 - záznamové služby
1 - hlasová schránka
2 - vypnutí hlasové schránky
2 - nemám zájem o hlasového MMS kurýra

ale v momentě , kdy zadám krok č. 2 - záznamové služby tak mi to říká, že to zjištuje aktuální nastevení a potom, že není k dispozici. Nevíto v čem je problém.

díky

najistejšie je naozaj zájsť priamo na pobočku,ako radil Alfonz,všeobecne u t-mobile platilo,že pokial nebola hlasová schránka použitá po dobu 90 dní,tak ju zrušili automaticky,takže je možné,že pokial to stále platí,tak už schránka bola deaktivovaná a nieje k dispozícii...