Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne monitor

Zdravím, poslední dobou mně nějak blbne můj 19" LCD monitor(Typ přesně nevím, ale vypadá takhle http://www.tomshw.it/guides/hardware/display/20061 206/images/fujitsu_1.jpg ) tak, že vůbec nenaskočí, nebo naskočí jenom na 1-2 vteřiny a zase se vypne...A Takhle pořád do kola, všechny kabely jsem kontoroloval a jsou v pořádku.Tenhle monitor mám už asi 6-7 let, každej den zaplej okolo 6-8 hodin.Myslíte, že už "dodělal", nebo by to šlo něják opravit?
díky :-)

Opravdu jsi zkusil vymenit kabel?

Jinak muze dodelavat treba podsviceni, obecne bych rekl, ze pokud si netroufas na nejakou "bastlirskou" opravu samo doma, tak nekam do servisu te to vyjde na skoro stejnou cenu jako novy levny monitor.

Někdy pomůže důkladně propájet spoje kolem zmiňovaného invertoru (který nebývá v řiti, ale na společné desce se zdrojem), musí to ale dělat zkušený bastlíř.
Pokud by se uvažovalo o opravě, tak bych doporučoval monitor do opravy nezapínat, ať se nezničí něco doopravdy (zatím jde, zdá se, o pouhý a snadno opravitelný studený spoj)