Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád PC - win32k.sys

Segre cas od casu spadne PC do modre smrti, vzdy stejna chyba, ze to zpusobuje ovladac win32k.sys.

zagooglil jsem, nasel spoustu info, ale zadne reseni.

Co se tyka HW : PIII, GF5500, deska s chipem VIA, pameti otestovany v poradku, zdroj 360W otestovan v poradku, hard disk orestovan v poradku.

BIOS nejnovejsi, ovladace desky a gk jsem nezkousel, ale rekl bych, ze to dela od doby, co jsem menil grafiku, ale ta predtim bezela v jinem PC v pohode, zasunuti jsem kontroloval.

Trochu jsem pohledal na internetu a každému pomohlo něco jinýho... Pravá příčina se v takovém případě hledá těžko. Jaký na tom počítači běží antivir? A firewall? Něco od Symantecu nebo Keria? Jaký tam je OS? XPčka? Se Servispackem? Zkontroluj taky časování pamětí.

dik, jak to zase spadne, tak se mrknu co to pise.

jinak ja mam na tom PC automaticky aktualizace vypnuty a aktualizuju to jednou za cas rucne, coz bylo taky asi pred mesicem nez to zacalo delat.

ale ze by tam zaplaty nebyly to ne.

antivir Avast, firewall neni - respektive je na routeru.