Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád PC - win32k.sys

Segre cas od casu spadne PC do modre smrti, vzdy stejna chyba, ze to zpusobuje ovladac win32k.sys.

zagooglil jsem, nasel spoustu info, ale zadne reseni.

Co se tyka HW : PIII, GF5500, deska s chipem VIA, pameti otestovany v poradku, zdroj 360W otestovan v poradku, hard disk orestovan v poradku.

BIOS nejnovejsi, ovladace desky a gk jsem nezkousel, ale rekl bych, ze to dela od doby, co jsem menil grafiku, ale ta predtim bezela v jinem PC v pohode, zasunuti jsem kontroloval.

dik, jak to zase spadne, tak se mrknu co to pise.

jinak ja mam na tom PC automaticky aktualizace vypnuty a aktualizuju to jednou za cas rucne, coz bylo taky asi pred mesicem nez to zacalo delat.

ale ze by tam zaplaty nebyly to ne.

antivir Avast, firewall neni - respektive je na routeru.