Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací net framework

Ahoj. Nějak jsem se rýpal v pc, protože jedna aplikace měla problém s určitou verzí net framework (myslím že 3.5), no a tak se už dobrou hodinu pokouším jí nainstalovat do pc. Mám win 7 64-bit a instalace pokaždé selže, že došlo k chybě a automaticky mi smaže už to, co tam mám. Nebo mi nahlásí, že přes ovládací panely mám nastavit v zapnout nebo vypnout funkce systému windows, ale tam když to povolím, dojde taktéž k chybě. Situace je teď taková, že jsem přes jednu aplikaci udělal kompletní očistu od všech verzí net framework, a tím pádem nejdou apl. které aspoň předtím šli:-( Takže jsem zatím zkoušel v. 3.5, a v. 2.0..Nevím jestli něco nedělám špatně. Prosím o pomoc

Zkoušel jsem to zapnout u kamoše na win 7 home, a šlapalo mu to, a měl tam net framework 4, potom jsem to zkoušel u mě na noťasu a tam to šlo taky, a taktéž tam mám net framework 4, takže s největší pravděpodobností to bude tím net framework 4, protože ten doma nemám, páč jsem ho odinstaloval a místo něj mám verzi 4.5

Až se vrátím domů, tak dám vědět. Zatim zdarec