Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce se mi ukázat mirofon+sluchátka v ovladači zvuku

Dobrý den, mám takový menší problém. Jedná se o to že nedávno jsem si pořídil Sluchátka s mikrofonem a když jsem je připojil mrkl sem se do Ovládacích panelů a zobrazuje se mi tam pouze starý mikrofon, který jsem měl před tím.. a když volám s kamarády přes skype tak si dám někdy MUTE mikrofonu a stále mi jede ten co mám v notebooku vložený. Za 1) jestli by jste neporadili jak vypnout ten mikrofon v notebooku a 2) zda-li by jste byli schopni mi ,alespon nějak poradit jak nainstalovat ten mikrofon se sluchátkama. Díky předem za odpovědi... a mám Windows 7 Home Premium

Dobry chcel by som poradit ohladom mikrofon Vivanco DM20 ktory som zapojil do notebooku ktorom ma W8 a aj v notebooku je mikrofon a zapojil som do reprakov ten mikrofon tam je ten jack na pripojenie a samoyrejme ze mi ho neukazalo v nastaveni zvuku strasne by som potreboval poradit. A vo Virtual dji 8 som ho ako tak skusal a neslo sustalo a nefungovalo.