Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sítovy problem

Zdravím chtěl bych se zeptat, bydlím v dvoupatrovém domě a chci do druhého patra rozvest kabelový internet, ale ve zdi mám jen uzkou díru na 4 pinový konektor místo obyčejného UTP dole mám routr který tuto zdířku má, ale druhý už nemám jde to nějak vyřešit bez toho abych musel kvůli jednomu PC kupovat druhý drahý routr?? Díky moc za odpovedi.

Teoreticky Ti na 10/100 Ethernet spojenie stačia 2 páry /4 vodiče...

Hlavne ak sa chceš pohnúť záleží:
1. aký router máš - či má nejaké voľné (a či vôbec) LAN porty
2. Čo z tej diery na poschodí "čouhá" ??? Nejaký kábel? aký ?
3. Nie je možné natiahnuť kábel UTP?

- použi wifi...