Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení Notebooku k PC či PC k druhému PC

Dobrý večer, nevíte jak se dá pohodlně připojit PC k notebooku nebo druhému pc? Na googlu jsem nic nenašel, jen něco přes křížový kabel u routeru, ale router nemám. Existuje nějaké usb to usb? Chtěl bych si zálohovat několik souborů, ale dělat to přes nehorázně pomalý flash disk by trvalo věčně. Nebo to jinak nejde? To by bylo vážně senzační, když technologie pokročila tolik dopedu, a připojit Ntb k pc nebo pc k druhému pc nejde (mimo wifi nebo bluetooth).

Na googlu jsem nic nenašel,

Výmluva!
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/C onnect-two-computers-using-a-crossover-cable
http://pctuning.tyden.cz/navody/zaklady-stavba-pc/ 7543-zaklady_pc-pocitacove_site_snadno_a_rychle?st art=4

To by bylo vážně senzační, když technologie pokročila tolik dopedu, a připojit Ntb k pc nebo pc k druhému pc nejde (mimo wifi nebo bluetooth).

Co dodat... Snad jen trochu úsilí by nevadilo, aneb: "Bez práce nejsou koláče!"

Myslel jsem něco normálního, tohle budu nejméně hodinu nastavovat abych si přendal pár souborů z pc do notebooku. To to musí jít jen tak složitě nebo draze? To nemohl někdo vymyslet připojení přes usb, které by šlo normálně? Mít více peněz, tak si raději koupím externí disk, tohle je na pytel.