Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy - Sít není k dispozici

Ahoj lidi na vanoce jsem svy mamce koupil mobil samsung galaxy mini z druhe ruky. mobil je puvodne zakoupen u O2 (mamka ma t-mobile) - vsechno do ted normalne fungovalo. Ted na mobilu misto zebričku signalu (nahore) je preskrknute kolecko (jakoze signal neni vubec dostupny) a kdyz chcu z toho telefonu zavolat tak me to upozorni "mobilni sit neni k dispozici" . SIM kartou to neni, prohazoval jsem to se svou a problem je v telefonu. pri zapnuti to vypada nadejne ( signal jde videt ) ale potom se zapne vyhledavac medii a potom bum - je tam ten krizek ktery znaci ze neni vubec zadny signal a ze mobilni operator neni k dispozici. Prosím poradte co mám delat? Jsem v tomhle ohledu laik takze kdyztak mi to vysvetlete po lopate.
Díky za rychle odpovedi

Zašel bych za operátorem, od kterého SIM používá a nechal si od místního Guru telefon nastavit.
Pokud to chceš zkusit sám, klepni na Setting - Bezdrátové sítě -Nastavení Wi.Fi a Mobilní sítě.
Pokud tam nemáš nic důležitého Přejdi do složky soukromí klepni na Obnovit tovární data.
Nainstaluj si do počítače Samsung Kies , připoj telefon, podívej se jestli ti to nenabídne aktualizaci firmware, případně si zálohuj data z telefonu před továrním nastavením.