Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký android mobil vybrat?

Zdravím všechny. Kvůli odpálení základové desky na HTC HD 2 jsem byl donucen, porozhlédnout se po jiném mobilu. :-(
Na HTC jsem byl nespokojen pouze s nedostatečnou rychlostí a s malou výdrží... Za noc v nečinnosti klidně i 13 procent v čudu a to s nejpřísnějším režimem pro snížení spotřeby baterie. Jinak pří velkém zatížení jsem dokázal vymlátit i 60 procent za 8 hodin. U nového mobilu bych rád zůstal u velikosti displeje nad 4 palce a rád bych větší výdrž a výkon. Pokud to tedy vůbec jde dohromady... Výkon a výdrž... Po jakém mobilu bych se tedy měl podívat? Zatím mě napadl Samsung galaxy S2, ale prý hrozně žere a pak HTC One X, ale to je zase drahé a to i v bazarech. Chtěl bych se totiž vejít do 6000 Kč. Chci bazarový mobil.
Pokud vás tedy napadne něco vhodného, budu rád za vaše názory.

Podle toho, co jsem četl na jiných forech, tak já si příští telefon vyberu, který servis řeší opravy. Určitě se vyhnu Samsungu, Huawei nebo Nokii a raději koupím HTC.

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=26690
http://androidforum.cz/reklamace-v-britexu-t29816.html?hilit=servis%20britex

Copak Britex, ale takovy Arvato, to je mnohem horsi - Sony, Nokia a dalsi. Vicemene jedinna znacka, ktera nema servis v tehlech dvou je prave HTC. Nicmene kdyz prohlidnes web poradne, tak najdes docela hodne negativnich komentaru i k jejich servisu, ikdyz se vetsinou lidi shodnou, ze je to porad lepsi nez to Arvato a Britex. Z hlediska servisu se doporucuje si koupit mobil v Nemecku, zajimavy, ze tam zminene znacky se servisem problem nemaji.