Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy blokace

ahoj lidi vcera jsem postoval zde na forum problem s mobilem ktery ukazuje, ze je zablokovana sit. Dneska jsem se dozvedel - pri volani na cislo - ze telefon je policii CR blokovan ve vsech opratorech a je nahlasen jako kradeny. Mobil jsem samozrejme neukradl byl to narozeninovy darek pro mamku, je porizen v bazaru a je i se zarukou atd. Proto se na vas obracim s otazkou co mam delat v teto situaci? zaruka nasetsti jeste plati takze ho muzu vratit ale bojim se abych misto nej nedostal zase nejaky blokovany. da se to nejak odbkolovat? a jestli se ten telefon odblokuje, pujde vystopovat policii nebo neco? Díky

Telefon blokovany Policii CR nelze odblokovat, ti kteri ti tvrdi ze ano, jen z tebe zkasnou penize ale ve finale jsi tam kde jsi byl. Bazarista bude hrat pochopitelne mrtveho brouka, rezolutne trvej na vymene nebo vraceni penez. Mimochodem kolik ten Galaxy Mini v tom Bazaru stal?

Och, samozrejme mu sdel ze ti prodal kradeny mobil, nenech se odbyt ani opit rohlikem. SG Mini byl tusim minuly tyden (opravuji: jeste stale je) v akcni nabidce v bile barve Okay elektro za 2.399,- ale co uz, na tom nic nezmenis. Preji pevne nervy a dobre porizeni.;-)

ja by som ho odniesol na policiu aspon by ho dostal povodny majitel a bazaristu by zavreli tam kam patri. 2000Kc ale by si nazad od tej policie uz nedostal samozrejme. A to je prave to preco skurveni corkari a corkodealeri este nesedia vsetci v base

Já bych trval na vrácení peněz. Pokud by to odmítl, sdělil bych mu, že to hlásím na policii. V každém případě si opiš veškerá data ke kterým se v telefonu dostaneš. Číslo, IMEI - stiskněte klávesy * # 0 6 #. To pro případ, že by dělal problémy.