Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouhy kabel : PC - TV ?

Mam v jednom pokoji PC a v druhym TV a chtel bych pres video vstup TV (Scart) k ni pripojit PC na divani se na filmy.
Jak dlouhy muze byt ten kabel ? (mam to minimalne 7 m, pokud bych to netahnul primo, tak pres 10m)

Ja uz jsem to nekde na "mrtve" popisoval, ale nemuzu to najit.
Takze znovu: Pouzij STP kabel, jednotlive pary zapoj:

Luminance - GND (jeden par)
Chrominance - GND (druhy par)
L-Audio - GND (treti par)
R-Audio - GND (ctvrty par)
Na jedne strane (na SCARTu - OUT) spoj vsechny GND (a stineni) do jednoho uzlu.

S touto hadici neni problem udelat patnact metru (empiricky overeno) bez ztraty kvality signalu. Enjoy! 8-)