Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v Praze - Vysočany

Ahoj,prosím poradí mi někdo nějaké poskytovatele internetu v Praze Vysočanech?Je to pro moji sestru.Zrušila pevnou linku,tak by potřebovala jiné připojení.Pokud by to šlo,aby to nebylo moc drahé,bylo by to jen na občasné připojení,nepotřebuje nonstop s nejvyšší rychlostí.Prosím o radu či zkušenost.Děkuji Jenda

Ahoj koukám na tu nabídku.Stačilo by jí to připojení za cca 250Kč,ale v ceníku je nějaký dalších cca 120 Kč měsíčně.Můžeš mi to prosím trochu vysvětlit za co se to platí? swifi díky moc.Já jsem si koupil za cca 2500 tisíce anténu,přijímač a pevný firewall a už pak platím jen za připojení.Instalaci jsem taky neplatil.Díky Jenda

Buď se platí jednorázově instalace 2490,- nebo měsíčně 120,-. To pokrývá (částečně) náklady na zařízení, které se musí u zákazníka namontovat. Vlastní zařízení již nelze použít, protože s tím byly u spousty lidí problémy. Koupí se nejlacinější krám, který nefunguje a pak denně reklamují, že Internet nechodí. Proto již není možné vlastní zařízení používat. Musíme za připojení ručit u stovek klientů a proto nemůže být v síti každé zařízení jiné, proto dáváme techniku jen námi vyzkoušenou.