Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype Vir

Ahoj mám takový problém jeden kamoš mi poslal jeden odkaz hej je to tvuj nový obrázek profilu? UPhHf a ja to otevřel a od té doby mi to smuje to samé už ani nechodím na skype.
A když ze složky kde se to tvoří a odstraním to tak se mi to tam udělá znova B64 tak se to menuje.
PROSÍM CO S TÍM????????

Nainstaluj combofix a nech ho pracovat...nejjednodussi zpusob.

Nebo smaz rucne soubory>:
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\10.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\3DD.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\4EA.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\631.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\A.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\D5F3.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\E1.exe
c:\windows\jestertb.dll
c:\windows\SwSys1.bmp
c:\windows\SwSys2.bmp
c:\windows\system32\Packet.dll
c:\windows\system32\roboot.exe