Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hardverovy kluc

Zdravim vsetkych.Mam jedem problem s harverovym klucom k programu Sign Lab5.Program stale vyhadzuje ze kluc nieje spravne umiestneny,cize s programom sa neda pracovat.Neviete niekto poradit ako presvedcit program ze hardverovy kluc je v paralelnom porte?Vdaka

Určitě postupovat jak píše JF, druhá věc je zda výrobce SW nemá nějaký patch na ten klíč, u nás jsme tohle před časem řešili a nemohli jsme jeden program rozhejbat tak jsme uhodili na dotyčnou firmu a najednou byl na světě patch co to řešil, takže kdyžtak vyzkoušet ;-)