Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hardverovy kluc

Zdravim vsetkych.Mam jedem problem s harverovym klucom k programu Sign Lab5.Program stale vyhadzuje ze kluc nieje spravne umiestneny,cize s programom sa neda pracovat.Neviete niekto poradit ako presvedcit program ze hardverovy kluc je v paralelnom porte?Vdaka

Možná jsem zaujatý, nevidím své chování zvenku.
Hlavně jsem komunistickým režimem postižený!

Jak ti můžu pomoct, když první, co u tvého dotazu je, tak mne nase*e? Mám nějakou zkušenost s hw klíči, chtěl jsem odpovědět. Ale... Napadlo by tě jít mezi vězně propuštěné z koncentráku s hákovým křížem na rameni? Se slovy neřešme dějiny? F.Y.

To ancer : Jses debil ! a jeste navic postizenej. :-p Nez zase zacnes psat, tak se vrat do skoly a precti si nejakou ucebnici dejepisu. :x:

Jinak jak uz tady radli JF, me pomohla u jednoho programu zmena rezimu v BIOSu. A taky jednou HW klic fungoval jen pod administratorskym uctem v XP.

[mod]Rychle se zklidni a nikomu nenadávej. Ancer nenapsal nic nepravdivého. Na rozdíl od tebe používal i slušné výrazy. (karel)[/mod]

Mimochodem, to přísloví bylo na tebe, Redmarx N. Nadáváš Ancerovi, ale nevíš, co mu komunisti udělali. Lidi byli vězněni po tisících i jen za názory nahlas vyřčené, mladí nemohli studovat na vysokých školách, když se jejich rodiče znelíbili režimu..... příkladů je mnoho.

To Karel :

"A mě se nechce mluvit ani s provokatéry s nickem i avatarem syfilitika, který byl na počátku genocidy nejednoho národa."

Touto vetou urazil nejen tazatele, ale i Vladimira Iljice Lenina, ktery se narozdil od tazatele ani nemuze branit, pac je uz nejakou dobu mrtvej.

Takze bud muzeme probirat pocitace anebo se muzeme hadat o svetovych dejinach, me to nevadi, ja o historii neco vim, ale spory nevyhledavam, nicmene pokud bude nekdo urazet jine, kteri se sami branit nemohou, tak jsem tady.

Takze asi tak.

No, ono sa moze lahko stat ze so svojimi nazormi dostatnes za toho tvojho Ijlica Fica Lenina :-) do drzky, tak na verejnosti ktora nema cervene kravaty radsej moc svoje nazory neprezentuj, to je len taka dobra rada do zivota. Ten tvoj ijlic zacal desiatky rokov vlady zlocincov a vrahov, a nevidim ziaden dovod davat si na avatarov zlocincov a propagovat ich na tejto stranke (daj si tam radsej obrazok grafickej karty ked chces diskutovat o pocitacoch :-D)
P.S. netvrdim ze dnes na celom svete nevladnu zlocinci, ale aspon vacsina nie su masovi vrahovia.

teda uz jsem dal nechtel rozebirat nesmysly, co sem nekteri pisi, ale na tohle teda naposledy zareaguji. Fakt je to nesmysl.

Vis co, ony se daji i "stare" archivy zfalsovat. Ver, ze Lenin cely Ceskoslovensko vyvrazdit nechtel, to akorat propaganda ukazala zuby. :-D

Jinak, zasadni omyl, kdyz pomineme tu propagandu, je v chapani dejin z dnesniho pohledu. Je treba je chapat v souvislostech. Napriklad, kdyz se mluvi o mrtvych za ery Lenina, zapocitavaji se do toho obeti prvni svetovy valky, obcansky valky v Rusku i obeti z obdobi, kdy byl Lenin jiz tezce nemocen a vladu uz defakto prevzal Stalin. Tim nechci rikat, ze obeti bolsevismu nebyly, ale zde je prave treba to chapat v dejinnych souvislostech. Za cara bylo obeti mnohem vice a v gulacich umrelo nepomerne vice lidi nez za Lenina. Proste se s tim v Rusku tak nemydlili a tak tam kultura cloveka nebyla nijak velika a predstava, ze prijde nekdo, kdo bude ucineny andilek a narod osvobodi je zcela licha. Nakonec se v tom Rusko potaci do dneska, v Cecne se s tim taky nesrali.

Jinak Lenin si nikdy Stalina za nastupce nevybral a Stalin nebyl taky zadny komunista, to ze se zmocnil vlady je hrozny, ale komunismus s tim nema nic spolecnyho, akorat ze si ten smejd tohle slovo vybral a jim se zastitoval, dnes by se ale cele to obdobi melo spravne nazyvat stalinismem.

A jeste posledni poznamka, sere me, kdyz vidim, jak se nadava na komunisty, ale ze americti i anglicti "pratele" se Stalinem normalne jednali, to nikomu nevadi. Skoda, ze oni tenkrat neznali to heslo "s komunisty se nemluvi".

Komunisty de´facto podporujeme všichni, kteří nosíme hadry a boty vyrobené v Číně.
A nejednat se Stalinem by pro západ mohlo mít ještě horší následky, než s ním jednat. Koneckonců byl nejvyšší hlava obrovské vojenské síly, se kterou se prostě ve světě muselo počítat a je lepší být s ním alespoň trochu zadobře, než mu vyčítat, že páchá ve svý zemi zvěrstva. To by mohlo celou Studenou válku pěkně zahřát.

Redmarxi, měl bys přestat číst neobolševickou propagandu a idealizovat si diktátory.

Čísla mluví jasně a Leninovy písemné rozkazy se také zachovaly, takže přivírat nad tím oči můžeš jen úmyslně. Carský režim nebyl ani zdaleka tak krutý jako Leninův teror, to je jen bolševická propaganda. Zatímco za cara začátkem století se počet poprav v celé říši pohyboval v desítkách ročně (!), v roce 1919 to bylo 10000 a v roce 1920 50000 a čísla stoupala a to nemluvě o lidech zastřelených bez soudu. Celé skupiny lidí jen pouze na základě "třídní" příslušnosti byly postříleny na přímý Leninův rozkaz.

A už v roce 1901 Lenin napsal, že kdo nebude souhlasit s revolucí, toho nechá postavit ke zdi.

Kdo je Lenin doopravdy nejlépe věděla německá tajná služba, když ho poslala do Ruska jako svou nejsilnější válečnou zbraň - zbraň která definitivně vyřadila Rusko z války, zabila statisíce lidí a zničila nadějnou ruskou ekonomiku.

Že něco víš o historii se jen domníváš...

Určitě postupovat jak píše JF, druhá věc je zda výrobce SW nemá nějaký patch na ten klíč, u nás jsme tohle před časem řešili a nemohli jsme jeden program rozhejbat tak jsme uhodili na dotyčnou firmu a najednou byl na světě patch co to řešil, takže kdyžtak vyzkoušet ;-)