Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kriticka chyba

Dobrý den.
Můj problém spočívá v tom, že se mi restartuje pc.
Při restartování se mi napíše chybová hláška.
Uvádím výpis, který se mi zobrazí při restartování:

BAD_POOL_CALLER

If this is first time you ve seen this stoperror screen restart your computer. If this screen appears again,follov these steps:

Check to make sure new hardware and software is properly installed.If this isonew installation,ask you hardware or softwaremanufacturer forani windows updates uor might need.
If problem continue,disable or remove any newly instaled hardware or software.Disable bios memory options such as cachting or shadowing.
If you need to use safe mode to remove or disable components.restart you computers,pres F8 to select advaneed startup options,and then select safe mode.

Teach informsation:

***STOP: 0x000000C2 (0x00000007,0x554C3454,0x81684EE0)

Moje sestava: P 3GHz, 512 MB Ram, Hightech Excalibur Radeon 9250.

Předem děkuji za pomoc.

To nejjednodušší a první, co bys mohl s pamětma udělat, tak je alespoň vytáhnout a znovu důkladně zastrčit do slotů. Ještě lépe je zkus prohodit mezi sebou. Až pak můžeš šachovat s výměnama a testama.
Pak je taky můžeš zkusit otestovat u někoho jinýho, v jiným PC, abys vyloučil chybu základní desky.