Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba připojení internetu

Mám problém: Když zapnu PC, tak v rámci "nabíhání" všech programů, by se měl aktivovat i modem /Telecom,Internet Expres Impuls, ADSL, modem zn. aethra/, ale pouze se na modemu rozvítí kontrolka "PWR" a modem se neustále, opakovaně snaží připojit. Po několika neúspěšných pokusech se objeví hláška /bohužel jsem si ji přesně neopsal/ ve znění: chyba 680 /u čísla si nejsem jist/, nebyl generován vyzváněncí tón, pravděpodobně modem není připojen k PC, nebo k telefonické lince. Ale tady nastupuje jedna zvláštnost. Pokud na PC pracuji poté nějakou dobu, tak se občas stane, že se modem sám připojí a vše pracuje normálně, můžu jít na Net. Nebo jsem zkusil přehazovat USB připojení modemu do PC na různé zdířky a poté se objevuje hláška, že bylo nalezeno nové zařízení atd... a po restartu vše běží v pohodě /myslím tím hlavně připojení modemu atd./ Ovladače na modem jsem samozřejmě přeinstaloval, ale tato závada přetrvává. Volal jsem i na Telecom, ale zde mi moc nepomohli, telefon funguje v pohodě. Může mi někdo zkusit poradit, kde hledat závadu: USB, modem...? Mám Win XP Home, SP2. Děkuji.

Zkusila bych
1) Stáhnout z internetu aktuální verzi ovladače, radši i víc verzí - ze stránek Telecomu, ze stránek výrobce
2) Odinstalovat modem, restartovat
3) Projet registry nějakým čističem, jestli tam nezůstal nějaký bordel po té odinstalaci
4) Následně nainstalovat modem PŘESNĚ podle návodu (např. nezapojovat dřív, než je třeba atd.)

S ADSL USB modemy mám zatím celkem dobré zkušenosti, pokud byl dodržen PŘESNĚ návod při instalaci, tak to běhá jak má a úplně "samo" bez nutnosti zásahu.