Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě nové grafické karty

Dobrý den, chtěl bych si koupit do svého pc novou grafickou kartu(nyní tam mám geforce 4 mx 440) Mám CPU intel Caleron 1,7GHz, základní deska MSI-845 Ultra, ram 2x256MB 266mhz a 300w zdroj. Moje požadavky na novou kartu jsou 256mb/128bit/ AGP cena 2000-2500 Kč.

Děkuji za radu
mejl zidler@seznam.cz

No ja ted koukal na Czechcomputer a sehnat kartu pro AGP zacina byt pomalu problem.

Zkus tuhle :

product.jsp

Je to jenom R9600, ale zadnou jinou levnejsi kartu jsem na czechcomputeru mezi dostupnyma nenasel.

Jinak maximum co ma smysl pro tvuj PC je GF6200, pripadne GF6600 (ATI X1300, ATI X1600). Hlavne je ale dulezite, aby byla karta 128 bitova (64 bit rozhodne nebrat). Velikost pameti 128MB nebo 256MB je pro tebe nedulezita (duvod uz byl zminen), tak jen dodam, ze nejnovejsi hry, ktere nutne potrebuji minimalne 256MB stejne nejspis nespustis, ale i na te R9600 si zahrajes o moc vic nez na te soucasne GF 4 MX 440.

Díky za to, že si mo chtěl pomoci ;)
Ale po delším rozhodování jsem se nakonec rozhodl pro nový počítač, na mironetu jsem si jeden složil a vemu si ho na splátky Configuration.asp. Chtěl bych znát váš názor na toto pc a ještě bych se chtěl zeptat, zakolik si myslíte, že bych prodal to své staré pc? Jen doplním že tam mám ještě combo(nebo jak se ti píše :) ) TEAC a novou zvukovku 5.1 od HERCULES a samozřejmě síťovku ;)

Intel Pentium D 805 / 2,66GHz / 533MHz / 2x1MB / 775

VGA ASUS EN7600GS silent/ 256MB DDR2 / HDTV/ PCI-E / 7600GS

1024MB DDR2 533MHz Kingmax original

ten procesor je hooodne ubohy, kupovat v dnesni dobe cokoliv s vnitrni frekvenci 533MHz, je nesmysl, poohledni se po modelu s 800MHz, jinak ti to bude to PC zbytecne brzdit.

grafika dobry, na hry to vetsinou chce aktiv chlazeni, ale to tam mas dovybrany.

pamet spis 2x512 nebo rovnou 2x1024 - dual channel.

co se tyka te stare sestavy poohledni se po bazarech, cena je o stesti, zda narazis na nejakeho vola, sam mam zkusenost, ze nasadim cenu a kdyz se nikdo neozve tak jdu dolu.

tak do cca 5.000 by si se mohl chytnout