Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neexistující drivery pro ATI RADEON HD 6470M ? nebo jen chyba výrobce

Dobrý den.Můj problém je že si mám notebook Hp Pavilion g6 1040So a ten má v sobě dvě grafické karty Intel HD Graphics a Ati radeon Hd6470m sami dobře víte že na intel HD Graphics se moc dnešních her nerozjede ale ta druhá grafika zvládne i Battlefield 3 na Medium s optimálním resolution.Jenže na tuto grafiku nelze najít optimální driver, který by fungoval když stáhnete driver 12.8 jenž má být driver pro HD6400m Series tak se napíše "Tato verze grafického adaptéru není podporovaná." Pravděpodobně to stím souvisí ale nemám Standardni grafický adaptér s rozlišením VGA , někde jsem četl že to je právě ten driver a také mi chybí Zařízení PCI obě věci z Správce zařízení.To bude asi ta druhá grafika.(na notebooku jsem již hrál s touto kartou byly tady i drivery ale tentokrát to prostě nechce nainstalovat a fungovat nejsou žádné konkrétní drivery pro tuto grafiku)Děkuji za každou odpověď omlouvám se za takový román :-D

Ahoj, potřeboval bych pomoc. Mám notebook HP pavilon G6 1003sv.

Intel core i5 480m

6GB rám ddr3

Intel HD
+ Amd Radeon HD 6470m...

Nemůžu nainstalovat grafiku pořád se mi ukazuje že mám AMD radeon 7400m přitom vím že mám tu samou jako ty. už jsem zkoušel všechno a nevím si rady můžeš mě prosím poradit jak jí mám nainstalovat? tobě se to povedlo dík..