Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakmitavajici oz (brum na vystupu subwooferu)

dobry den, mam dotaz na crossover http://zosilnovace.eu/preladitelna_vyhybka/Schema_ preladitelna_2_1_vyhybka.png zajima me vyznam tlacitka, a projev jeho funkce, dal bych se chtel zeptat cim by mohl byt zpusoben brum na vystupu subwooferu, satelity nebrumi, ale subwoofer docela dost, uzemnene by melo byt vsechno spravne nevim kde dal uz hledat chybu, mozna ve zpetne vazbe, jestli se nerozkmitavaji OZ.. poradi nekdo?
Změna předmětu, původně: zakmitavajici oz (Kráťa)

Nějak se nám tu podařilo zasklít první část tvé otázky - význam tlačítka. To tlačítko (vlastně spínací kontakt relátka) obrací fázi výstupního signálu v subbasové části o 180°.