Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FDISK

Prosím o pomoc nainstalování pevného disku. FDISK mi píše, že na jednotce nejsou nainstalovány žádné pevné disky.

V BIOSe si nastav SATA radic z modu "Enhanced" na mod "Compatible" (alebo "Legacy") potom ti to uz pevne disky malo vidiet. Ak nevidi tak mas ten disk blbo zapojeny alebo v nom nemas napajaci kabel alebo co :)
Mas ten disk zdetekovany v BIOSe?

Do nastaveni BIOSu sa leze mackanim klavesy Del alebo F2 alebo zavisi od toho co to je za PC co doteraz uspesne tajis, uz som sa na to raz pytal!