Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na facebooku nastavit soukromí- že jen mí přátelé uvidí obsah profilu

Zjistila jsem ze jeden znamy vidi z jeho profilu muj profil,fotky,prispevky i kdyz nejsme vzajemne v pratelich. Driv mohl mou zed, fotky atd. zobrazit jen pritel, ted to vidi i on jakobych ho mela pridaneho a pritom se nemame v pratelich. Nevim jak to zmenit, nejak se ten facebook aktualizoval a nevim co s tim, chci aby me prispevky mohli zobrazit JEN pratele. Dekuji za rady

Nevím, jestli to funguje, nevím jak to funguje, ale přeposílám jeden návod. Zřejmě to v současné době normálně nastavit nejde.
Nalep si tohle na zeď:

Všem mým FB přátelům, udělejte pro mě prosím jednu věc, chci totiž zůstat ve spojení POUZE s vámi. S nedávnými změnami na FB veřejnost teď může sledovat aktivity na jakékoli zdi. To se stane, když naši přátelé „lajkují“ nebo „komentují“ – jejich přátelé tak uvidí naše statusy také. Nemůžu to změnit sám, tak prosím o vaši pomoc: PROSÍM najeďte kurzorem myši na moje jméno výš – neklikejte na ně – objeví se okno, teď najeďte na „PŘÁTELÉ“ (taky NEklikejte), pak dolů na NASTAVENÍ, klikněte a objeví se nabídka. ODŠKRTNĚTE fajfku u „Komentáře a To se mi líbí“. Díky tomuto má aktivita mezi mými přáteli a mojí rodinou už nebude veřejná. Díky moc! Vložte si to na zeď, pokud se taky staráte o své soukromí.

Bez záruky, bez komentáře.