Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je to vlastně s wifi?

Ahoj tak jsem tu s dalším problémem :-D ...

Koupil jsem si tablet,ale nemám wifi a někde jsem se dočetl že když mám normální internet tak stačí koupit router - zapojit ho a wifi jede,ale nevím co je na tom pravdy...

Takže 1. Otázka: Je to pravda? Stačí jen koupit router?

A 2. Otázka: Jestli je to pravda,jak mám vědět který router koupit?

Díky! :-)

Asi jsem to špatně pochopil,a nebo špatně popsal.. :-/

Takže tu krabičku,na které má být ten 8pin konektor to myslíš tu co je venku jak jsem popisoval? A nebo mám ještě jednu hned za PC.. vede to teda takhle: Od PC vede kabel k malé černé krabičce se zelenám světýlkem a od ní vede kabel až ven k tomu vyvýšenému místu,kde se nachází přijímač (krabička s červeným světýlkem.. :-))