Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WD vs Hitachi

Nazdar,mam takovy problem.Nevim jsetli mam vzit disk Western Digital WD1600JS nebo Hitachi Deskstar T7K250.Oba jsou 160Gb.

[mod]Pridani ankety. (rh)[/mod]

Je to IMHO (j.) jedno. Pred nejakou dobou jsem byl zaryty "westernista", ted peru vsude Hitachi. Jsou o nejake kilo levnejsi (userum se to libi :-p) a po case nezacinaji kvicet jak pichle prase (to wedecka s oblibou delaji). Vykon je tak zhuba sulnul...

mně všechny disky značky hitaší skončily na kaši (několik produktových řad).:x: Never more! :x:

Většinou buď zdechla deska disku (větší část), nebo zdechl MBR.

Když to beru procentuálně (za celou dobu mé existence u assemblace počítačů), tak WD je jasně nejspolehlivější. A to i přes "kvalitativní období :))" westernů WD650, WD800, WD1200 a WD1600 (tehdy ještě megabajtů)

a tak WD taky sem tam odejde, ale není to ta Golgota v podání HItachi nebo Maxtoru. Seagaty, i přes to, že na nich jde pražit smaženici, tak moc nechcípají, ale pro tu teplotu jim nevěřím a nekupuju vůbec. Ale kolegovi se dva kousci odporoučely prakticky přesně po měsíci, vždy 2 roky po nákupu.