Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire 7850 a problikávání stínů v Mafii 2

Zdravím,
mám takový problém: po instalaci mafie 2 jsem zjistil, že mi lehce problikávají stíny - zatím jsem to pozoroval hlavně u Vita na ksichtě a ve stínu celé jeho postavy, u stínů ostatních objektů je to jen když stojí ("kostičkovyný" okraj stínů), když se pohybují, tak je vše ok. Nastavení mám vše na vysoké, ovladače 12.8 - zkoušel jsem si s nastavováním různě hrát, ale nic nepomohlo. Pokusím se to natočit a nahrát na youtube, aby jste přesně viděli, co to dělá. Našel jsem, že něco podobného se tu již řešilo, ale důvodem poruchy byl slabý/starý hardware, což u mě asi neplatí... Čím to mlže být?
Děkuji za odpovědi!

Je je zuby/kostičky, tady to je pořádné konečně vidět.
S tím nic nenaděláš, je to drobný nedostatek levné IPS oprazovky a blbě optimalizované hry.
Rozhodně s tím nemá nic společného HW, OS a ovladače.
(částečně pomůže jen nastavení hry - vyhlazování, snížení stínů, ale je to u každé hry trochu jinak)

hm, tak to je teda smůla. a můžeš mi jeětě napsat, jak to vzniká? a pokud gk, a vůbec pc vysílá správné informace, proč je to vidět na videu co sem nahrát a i na těch screenshotech, které nemají s obrazovkou nic společného?
ještě přidávám dva screeny z cod:
[http://pc.poradna.net/file/view/11304-iw3sp-2012-1 0-21-07-50-38-80-jpg][http://pc.poradna.net/file/view/11305-iw3sp-2012-1 0-21-07-50-48-84-jpg]

ty označené stíny jakoby blikají/pulzují a jsou kostičkované, ale v momentě vyfocení jsou ok.

ok, tak já se pokusím s tím smířit. příště koupím lepší monitor. chtěl sem se ale zeptat, jak to, že to blikání/kostičky stínů bylo vidět na screenech i tom videu? pokud za to může skutečně monitor, objevovalo by se to jen na něm ne? nebo signál putuje z gk do monitoru a pak zase zpátky, kde se teprve nahrává?

no, tak když sem vypnul stíny v cod4, ta sou prostě vypnutý a vypadá to ok. v mafii úplně vypnout nejdou, pouze snížit detaily, ale to také nepomohlo - kostičky byly jen větší. nevím nevím, jestli to bude tím monitorem, když se takovéhle chyby zobrazují i na sreenech ze hry.