Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netiskne černá barva u tiskárny

Tiskárna, jak jsem nadepsal, přestala tisknout černě, respektive tiskne, ale hodně světle, téměř nečitelně. Náplň je více jak z poloviny plná, nepomůže ani výměna za jinou novou náplň, ani diagnostika spuštěná v tiskárně. Díval jsem se zde např. http://pc.poradna.net/q/view/69001-netiskne-cerny- cartrige, ale nemohu nalézt nápovědu k řešení. Především by mě zajímalo, zda je možno mechanicky někde tiskárnu vyčistit a pokusit se zprovoznit, anebo pravděpodobně je takováto závada neopravitelná. Podobnou zkušenost mám již z předchozí tiskárny stejné značky, kdy přestala tisknout černá. Jedná se o product HP. Má někdo zkušenost a věděl by poradit ?

pokud je to zaruka, zavolej na HP
Jinak
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/D ocument.jsp?lang=cs&cc=cz&taskId=110&prodSeriesId= 5053904&prodTypeId=18972&prodSeriesId=5053904&obje ctID=c02750681
na obrazku je [http://h20000.www2.hp.com/bc/docs/support/SupportD   ocument/c02750681/c02930308.gif]
patrne, ze to jsou 4 oddelene inkousty, ktere jsou vlozeny do vyndavaciho voziku s tiskovou hlavou
Vypada to zhruba takto
cn643a
jestli to presne tento typ, nevim, a jestli se da objednat v CR taky nevim, ale ve VB se objednat da
EDIT
celkove to nema cenu opravovat, bude to drahe, KUP si novou tiskarnu

já mam hp tiskárna kopírka scanner deskjet 2420 ,,už dvě originalni barvi sem menil a myslim že mám stejny problém,taky tiskne šedě,téměř nečitelne,,jak to rozeberu a nad tou parou to vyčistim?nechce se mi kupovat znova barvi když to asi barvami nebude,taky mi to u obou nových ukazuje přes polovinu naplně,,přitom by měli být skoro nové

S tou pozarukou kazete nesmysly a info pro všechny ostatní. Jedna se o problém
u 4-5 naplnovych HP tiskáren s jednou tiskovou hlavou (u nekterych de hlava vydělat bez rozebrani)
vývěva se cisti vždy po rozebrani tiskarny.
1.hlava se dá vydělat a "profouknout vodou", jen je potřeba to malinko rozebrat
2.nekdy ani profouknuti nepomuze, je ještě zacpana vývěva na tahani inkoustu z naplne do hlavy
3.Mam s tim spoustu zkusenosti, v Olomouci to delam u me v servisu, ostatnim rad poradim jak na to

Ahoj,

chtěl bych požádat o radu. Mám tiskárnu HP Photosmart 6510. Jede bez problémů cca 4 roky. Asi 3/4 roku používám ink.kazety od GIGAPRINT.
Nyní po výměně černé kazety (ostatní jsou dle ukazatele cca v půlce), při zadání černobílého tisku stránka projede tiskárnou bez známky potisku. Zakoupena nyní origo. HP ink. kazeta, ale nic se nezměnilo. Tiskárna se tváří, že funguje bez problémů.
Barvu kazeta při dotyku pustí. Fólie je také sundaná. Čištění hlavy jsem zapnul. Zaráží mne, že dole pod kazetou je malé sítko. U všech barev je potřísněné danou barvou, ale pod černou vypadá jak nepoužité.Věděl by někdo co je to za problém?
Předem díky moc za pomoc.

Mirda