Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastavení wifi u modemu Huawei

Dobrý večer.
Půjčil jsem si od kamaráda modem Huawei Echolife HG520i , jelikož ho už několik týdn nepožíval, ale měl by být plně funkční. Donesl jsem ho domů, podíval se na net a nastavil modem na stránce 10.0.0.138 na zapnutí wifi. Když se podívám na mobil tak se mi tak ukáže ta moje wifi, ale nejde se k ní připojit a když se chci připojit přes PSP tak to napíše The signal may be weak. Prosím, co tam mám nastavit? a jaké mám dát kabely do toho modemu když to chci hlavně na mobil?

jestli ti provider neposílá více ip adres (dost těžko - došly a právě kvůli tomu bude konec světa), pak za to nemůžeš zapojovat žádný switch = ten blbý dlink nebo lan část routeru. neboli: současně nepřipojíš více pc.

takže jestli doma nemáš adsl zásuvku, běž si zítra koupit normální router (wn-220r, tl-wr741nd, nbg-416n)