Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Myš dvoutlačítková nebo 3tlačítková

ahoj, měl bych dotaz jestli se v tom někdo vyznáte. Na počítači (WindowsXP) mi nechce fungovat 3 tlačítková myš. Dá se pro ni někde stáhnout ovladač?
Druhá myš mi funguje, ale jen když je přepnutá na 2 tlačítkovou. Když ji přepnu na 3 -tlačítkovou tak začně dělat nesmysly. Stalo se vám to někdy? Prý 3-tlačítkové fungují jen pod DOSem, tam mi funguje bez problémů. Což nechápu co umí DOS tak musí umět i Windows že?

Běžte se nudit jinam. (Kurt)

Neinstaloval jsem nic, a jak koukám tak ten Logitech tam mám, a stejně nic. Jakmile je přepnutá na 2 tlačítkovou, tak není problém, ale když přepnu na 3-tlačítkovou, tak začne při pohybu dělat nesmysly.
Ale ty myši co mají 3 tlačítka jsou sériové. V té době kdy se dělaly 3-tlačítkové ještě PS-2 nebylo.

Chtěl sem ty myši hlavně vyzkoušet, že je pak prodám v bazaru.
Že sou prehistorické to by asi nevadilo, protože ta jedna má zespodu přepínač 2 nebo 3 tlačítka, a když ji přepnu na 2 tak funguje normálně.
Ta druhá ho nemá a je jen 3 tlačítková, a tudíž nefunguje vůbec.
Právě kdysi v knížce k Windows 3.11 jsem četl, že pod Windows se musí myš přepnout na 2 tlačítkovou aby fungovala, ale předpokládám že Windows XP už by toho měly umět víc.